בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלייר מבטיח להחליף חיתולים 

בלייר מבטיח להחליף חיתולים

 
 
חדשות נענע 

טוני בלייר מבטיח להאכיל את התינוק באמצע הלילה ולהחליף לו חיתולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פחות מעשרה ימים לפני לידתו הצפויה של התינוק החדש לבית בלייר, חושף ראש הממשלה את ההכנות לאבהות. ילדם הרביעי והלא מתוכנן של בני הזוג בלייר, צפוי להיוולד ב24- למאי. התינוק החדש יצטרף למשפחת בלייר, המונה את אבא טוני בן ה47-, אמא שרי בת ה45- ושלושת ילדיהם איאן (16), ניקי (14), וקתרין (12).

בראיון אישי לניו יורק טיימס שיחזר בלייר את הרגע בו סיפרה לו אשתו את החדשות. "היא אמרה שיש לה חדשות מדהימות, ושאנחנו צריכים לדבר על המשפחה. טוב, מייד חשבתי שמשהו לא בסדר עם הילדים. אבל שרי אמרה שהכל בסדר עם הילדים, `אבל טוני, אני חושבת שיהיה לנו עוד אחד`". ראש הממשלה הוסיף כי הוא לא ישכח את הרגע הזה: "הייתי המום. אני חושב שאמרתי לה `את מתבדחת`, אבל היא אמרה שלא".

ראש הממשלה אמר כי הוא מתכנן לקום בלילות ולטפל בתינוק. הוא יהיה זה שיאכיל אותו ויחליף לו חיתולים "כי ברגע ששרי הולכת לישון, רק פיצוץ גרעיני קטן יצליח להעיר אותה. אני רגיל להיות זה שמטפל בילדים בשעות הלילה".

בלייר הוסיף ואמר כי הוא יודע מה הציבור מצפה לשמוע ממנו. "אבל האמת היא שאם אני אפסיק לענות לטלפונים, זה לא יהיה מציאותי. אני אקח לי פסקי זמן כדי לבלות עם התינוק, אבל לא אוותר על עבודתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by