בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב עובדיה יוסף מסרב להיחקר במשטרה 

הרב עובדיה יוסף מסרב להיחקר במשטרה

 
 
חדשות נענע 

המשטרה ניהלה מגעים עם הרב כדי שייחקר מרצונו אולם הוא הודיע דרך מקורבים: לא יקום ולא יהיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, מסרב להיחקר במשטרה בעקבות התבטאויותיו נגד שר החינוך, ח``כ יוסי שריד.

המשטרה ניהלה מגעים עם מקורבי הרב עובדיה יוסף במטרה לקבל את הסכמתו להיחקר במשטרה. מטרת המגעים: למנוע עימות חזיתי עם פעילי הרחוב של ש"ס. חקירת המשטרה באה בעקבות החלטת היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, לחקור את הרב עובדיה על התבטאויותיו נגד שר החינוך יוסי שריד.

בקול ישראל פורסם היום כי מקורבי הרב הודיעו למשטרה כי הרב עובדיה אינו מוכן להיחקר בשום פנים ואופן, לא בביתו ולא בשום מקום אחר וכי משטרת ישראל צריכה להסתפק במכתב ההבהרה ששלח הרב ליועץ המשפטי לממשלה.

בכיר בש"ס אף הזהיר מפני התלקחות ברחוב השס"י וכי הפעילים לא ירשו את חקירת הרב בשל מה שהם מכנים "פגיעה בכבוד התורה". "הרב הבהיר במכתבו כי הוא לא התכוון לפגיעה פיסית ביוסי שריד", אמר אותו בכיר, "ויש להסתפק בכך".

סירובו של הרב להיחקר במשטרה כבר מעורר תגובות במערכת הפוליטית. יו"ר שינוי, ח"כ יוסף (טומי) לפיד, אמר כי המשטרה צריכה להתייחס לרב כמו לכל אזרח אחר במדינה. "אפילו נשיא המדינה נחקר לאחר שהועלו נגדו חשדות", אמר לפיד, "ואין כל סיבה שהרב לא ייחקר כמו כולם".

במשטרה מעריכים כי הכדור יועבר למגרשו של היועץ המשפטי לממשלה שיצטרך להכריע בעניין. במשטרה העריכו עוד כי ניתן להסתפק בקלטת הדרשה של הרב והימנע מעימותים עם פעיליל ש"ס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by