בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
%43 משחקני משחקי המחשב בארה"ב - נשים 

%43 משחקני משחקי המחשב בארה"ב - נשים

 
 
דורון פרידמן, עורך ז

הנתון המפתיע נמסר בנאומי הפתיחה של תערוכת E3, תערוכת משחקי המחשב הגדולה בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

במהלך נאומי הפתיחה של תערוכת E3, תערוכת הבידור האלקטרוני המובילה בעולם, שמתקיימת השנה בלוס אנג`לס, הביאו הדוברים, ביניהם סטיב קייס, מנכ"ל אמריקה אונליין, מספר נתוניים מספריים הנוגעים לתעשיית משחקי המחשב: כך למשל לפי סקרים חדשים, 60 אחוזים מכלל אוכלוסיית ארצות הברית מעל גיל 6, שהם כ-145 מיליון אנשים, משחקים במשחקי מחשב ווידיאו.

כמו כן, יותר מ-215 מיליון משחקי מחשב ווידיאו נמכרו בארצות הברית במהלך שנת 1999. מדובר בעליה של כ- 19 אחוזים מסך מכירות שנת 1998. לטענת חלק מהמרצים בתערוכה, העובדה כי 58.6 אחוזים מהאוכלוסיה משחקים במשחקי מחשב עם חברים או בני משפחה מפריכה את הסברה הגורסת כי משחקי מחשב הופכים את השחקן למופנם ובודד יותר.

ולנתון המפתיע ביותר: 43 אחוזים מכלל שחקני משחקי המחשב והוידיאו בארצות הברית הם ממין נקבה. כלומר, מנישה שהיתה מיועדת, מופנית ומותאמת במשך שנים רבות לגברים בלבד, הפכה תעשיית המשחקים לרווחית ומשגשגת גם אצל הבנות. כותר כמו THE SIMS, למשל, שמאפשר לשחקן\ית להיכנס לסימולציה ריאליסטית של חייה החברתיים של דמות וירטואלית, מהווה דוגמה מושלמת למשחק יוניסקס טהור, הפונה לנשים לא פחות (ואפילו יותר) מאשר לגברים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by