בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קואליציה בצרות: המפד"ל בחוץ, ישראל בעלייה מאיימת וש"ס מתנדנדת 

קואליציה בצרות: המפד"ל בחוץ, ישראל בעלייה מאיימת וש"ס מתנדנדת

 
 
חדשות נענע 

הקואליציה הרעועה של אהוד ברק ספגה היום מכה נוספת. החלטת הממשלה למסור כפרים ליד ירושלים לידי הפלסטינים עוררה תגובת שרשרת בתוך קואליצית ברק, תגובה שעלולה לסמן את התחלת הסוף של ממשלת ברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלטת הממשלה מהבוקר להעביר שלושה כפרים ליד ירושלים לשליטה פלסטינית עוררה תגובת שרשרת בתוך הקואליציה הרעועה של אהוד ברק. סיעת ש"ס הודיעה כי מתוך 17 חברי הכנסת שלה, 10 מתוכם יצביעו בכנסת נגד ההחלטה על העברת הכפרים ואילו שבעת חברי הכנסת האחרים, שהם שרים וסגני שרים, ייעדרו מההצבעה.

יו"ר סיעת "ישראל בעליה, ח"כ נתן שרנסקי,אומר כי סיעתו תצביע גם היא נגד החלטת הממשלה. "העתיד בעייתי", אמר שרנסקי והוסיף כי המשך השותפות של מפלגת "ישראל בעלייה" תלויה בהכרעת ועידת המפלגה שתתכנס בקרוב על מנת להחליט על עתיד השותפות בקואליציית ברק.

מפלגת המפד"ל הודיעה היום כי בעקבות ההחלטה על מסירת אבו-דיס היא תפרוש מהממשלה. ראש הממשלה, אהוד ברק, מתח ביקורת על החלטת המפד"ל וקרא לה "לא ראויה"

במערכת הפוליטית שוררת דריכות לקראת ההצבעה היום בכנסת. ההערכה היא כי לקואליציה 54 קולות מול 50 בלבד של האופוזיציה אולם מתגברת ההערכה כי ראש הממשלה יכריז על ההצבעה כהצבעת אי-אמון, דבר שיגרום לדחיית ההצבעה לשבוע הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by