בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: הצית את מקום עבודתו כדי לקבל צל"ש 

חשד: הצית את מקום עבודתו כדי לקבל צל"ש

 
 
חדשות נענע 

אורן אלמקייס, 23, הודה כי הצית את מחסני חברת 'טלעד' בפני מצלמות הוידאו של חברת החקירות 'מוקד אלמנטר'. אלמקייס נחקר גם בחשד לשתי הצתות נוספות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמש, שני, הוארך בשבעה ימים מעצרו של אורן אלמקייס, 23, שהודה בהצתת מחסני חברת המחשבים `טלעד` בה עבד באחד במאי השנה. אלמקייס הודה כי הבעיר את אחד הארגזים במחסני החברה כדי לכבות מאוחר יותר את השריפה ולקבל צל"ש, אולם הדליקה יצאה משליטה והתפשטה בבניין בו יושבות חברות המחשבים `טלעד` ו`קומברס`. הנזק שנגרם כתוצאה מהשריפה מוערך בכ10 מיליון דולר.

חוקרי המשטרה ומכבי האש הגיעו למסקנה כי הדליקה בבניין פרצה בעקבות קצר חשמלי במחסני הבניין אך חוקרי חברת החקירות `מוקד אלמנטר` הוסיפו לחקור בחשד שמדובר בהצתה. ששת עובדי המחסן נחקרו ושקריו של אלמקייס התגלו בבדיקת הפוליגרף. לאחר שהתגלה שחזר אלמקייס לפני מצלמות הוידאו של חברת החקירות את המעשה. מנהל `מוקד אלמנטר` הגיש תלונה למשטרה וצרף אליה את סרט הוידאו עם הודאתו של אלמקייס.

אלמקייס נחקר גם בחשד שהצית את מרכול `חביב` בפתח תקוה ואת מפעל `כיתן` בתל-אביב. אלמקייס הכחיש כל קשר לשתי הצתות אלו בטענה שהגיע במקרה לאתרי השריפות ואף סייע לצוותי הכיבוי בעבודתם. השופט אליהו בכר הסביר את הארכת המעצר בכך שהמשטרה זקוקה לזמן נוסף לחקור את חשדותיה ביחס לשתי השריפות הנוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by