בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שישה חיילים נפצעו קל במהומות בשטחים 

שישה חיילים נפצעו קל במהומות בשטחים

 
 
חדשות נענע 

בשעות הערב שככו המהומות, אזרח ישראלי ושישה חיילים נפצעו באורח קל, 20 פלסטינים נפצעו במהלך מהומות היום שלא התעלו לעוצמות של אתמול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם היום (שלישי) התקיימו הפרות סדר ברחבי השטחים, ברוב המקרים נשמרו ההפגנות על אש נמוכה יחסית לארועי אתמול. ההפגנות שהגיעו לשיאן בשעות הצהריים שככו לקראת הערב.

ארבעה חיילי צה"ל נפצעו באורח קל בעימות עם פלסטינים סמוך לג`נין. חייל מילואים נפצע באורח קל בהתפרעות סמוך לישוב פסגות ושוטר מג"ב נפצע גם כן באורח קל מאבנים שהושלכו סמוך לשדה התעופה עטרות בירושלים שם יידו פלסטינים אבנים לעבר כלי רכב ישראלים.

אזרח ישראלי נפצע בבוקר באורח קל בראשו בבית לחם כאשר עשרות מתפרעים פלסטינים רגמו את מכוניתו באבנים, הוא חולץ על ידי חיילי צה"ל וקיבל טיפול במקום.

באזור חברון התקהלו כ-200 פלסטינים שיידו אבנים והשליכו בקבוקי תבערה לעבר חיילי צה"ל. צומת איו"ש נסגרה לתנועה בעקבות התפרעות של כ-150 פלסטינים, חיילי צה"ל מגיבים בירי גז מדמיע וכדורי גומי.

הפרות סדר דומות נערכו גם ברמאללה, ג`נין, טול כרם, בית לחם ובמחנה הפליטים אל-פאוור. בצומת א-רם הושלכו הבוקר בקבוקי תבערה ואבנים לעבר כוח משטרה, כוח של משמר הגבול השיב בירי כדורי גומי.

במהלך היום נפצעו 20 פלסטינים רובם באורח קל, אחד מהם צלם עיתונות. מגלי צה"ל נמסר כי המשטרה הפלסטינית פעלה בחלק מהמקומות כדי לרסן את המפגינים.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by