בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: יש הגנה נגד וירוסים המופצים דרך האי-מייל 

מיקרוסופט: יש הגנה נגד וירוסים המופצים דרך האי-מייל

 
 
חדשות נענע 

חברת מיקרוסופט הודיעה כי תפיץ ביום ראשון הקרוב טלאי תוכנה מיוחד שיגן על משתמשי מחשב מפני וירוסים המופצים באמצעות הדואר האלקטרוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה אתמול (שני) כי תפיץ טלאי מיוחד עבור תכנת הדואר האלקטרוני outlook, טלאי שיעזור ללקוחותיה להגן על עצמם מוירוסי מחשב כמו "וירוס האהבה", וירוס ששיתק רשתות מחשבים רבות של ארגונים וממשלות.

הטלאי (PATCH) הוא תכנית מחשב קצרה המשתלבת בתכנת המחשב והיא מתקנת פגמים (באגים) בתכנה המקורית. מטרת הטלאי היא למנוע ממשתמשי מחשב לקבל קבצי דואר אלקטרוני מסוגים מסוימים שמכילים את הגרסאות הנפוצות של וירוסי מחשב.

"וירוס האהבה היה אירוע כלכלי כלל- עולמי ועלינו לנקוט בצעדים נחרצים לבער וירוסים מהסוג הזה", אומר בראיון טום ביילי, מנהל מוצרי Office בחברת מיקרוסופט.

"וירוס האהבה" הפיץ את עצמו על ידי התחברות לרשימת כתובות האי-מייל הנמצאת במחשב והפצת עותקים משוכפלים של הוירוס לכתובות השונות. בעקבות התקפות הוירוסים האחרונות, הופנתה אצבע מאשימה כלפי מיקרוסופט בטענה כי מוצרי המחשב שלה פגיעים מידי לפגיעת מכוונת בידי האקרים או וירוסים כמו וירוס האהבה.

הטלאי החדש, שישוחרר לציבור על ידי מיקרוסופט ב22- במאי, לא יאפשר פתיחת קבצים בעלי סיומת ".exe", ".bat" או סיומות דומות המרמזות כי מדובר בקובץ המכיל תכנה בעלת יישום מעשי, הוסיף ביילי. הטלאי החדש לא יפגע בקבצים המכילים תמונות, מסמכים או אתרי אינטרנט בעלי הסיומת ".jpg", ".doc" או ".htm" משום שלתכנה הקיימת יש תכניות אבטחה חזקות להגנה על המחשב.

ביילי הוסיף כי הטלאי החדש יפתח חלון מיוחד בכל פעם שהודעת אי-מייל תנסה ליצור גישה לרשימת הכתובות הנמצאת במחשב וישאל את המשתמש אם ברצונו לאפשר את הגישה לרשימה. "זה יחזיר למשתמש את תחושת השליטה" הסביר ביילי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by