בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל קאן: פצועים ועצורים במהומות מהסרטים  

פסטיבל קאן: פצועים ועצורים במהומות מהסרטים

 
 
חדשות נענע 

לפחות עשרה בני אדם נפצעו ונעצרו בהתנגשויות אלימות בין בליינים למשטרת ההפגנות הצרפתית. המהומות פרצו לאחר שעשרות בליינים ניסו לפרוץ בכוח לתוך המסיבות "הנחשבות" של הפסטיבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מהומות והתנגשויות בין בליינים וכוחות המשטרה בקאן פרצו אתמול במועדון "פאלם ביץ`", לאחר הקרנת הסרט "ישר" של חבר להקת "יוריתמיקס", דייב סטיוארט. לדברי עדי ראייה שנכחו במקום, עשרות בליינים פילסו את דרכם בכוח לתןך המועדון, תוך התעמתות עם מאבטחי המועדון וזריקת בקבוקים וכיסאות. זמן קצר לאחר מכן הגיעה למקום משטרת ההפגנות הצרפתית ופיזרה בכוח את הבליינים. לפחות עשרה בני אדם נפצעו ונעצרו בידי המשטרה המקומית.

בתקרית אחרת, בחוף הים של קאן, פיזרה בכוח המשטרה הצרפתית חבורה של בליינים שניסו לטפס מעל גדרות אחוזה מקומית כדי להיכנס למסיבה פרטית של אחד מבמאי הקולנוע שהגיעו לפסטיבל. "מעולם לא ראיתי מהומות כאלה בקאן מעולם", סיפר אחד המאבטחים הפרטיים, "מעולם לא ראיתי את המשטרה פורצת לתוך מסיבה פרטית".

בתוך כך הואשמה המשטרה הצרפתית בגזענות לאחר שהתברר כי הבליינים שנעצרו הם כולם ממוצא צפון אפריקאי. אולם דובר המשטרה הכחיש את הטענות וטען כי מדובר במהומה "רגילה" וש-"לא היה מדובר בעניין גדול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by