בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדרישה לפצל את מיקרוסופט חוזרת לדיון בבית המשפט 

הדרישה לפצל את מיקרוסופט חוזרת לדיון בבית המשפט

 
 
חדשות נענע

נציגי הממשל ינסו לדחוק היום בשופט ג'קסון לקבל את תביעתם לפירוק המונופול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגי משרד המשפטים ו17- מדינות בארצות הברית חוזרים היום (רביעי) לבית המשפט הפדרלי, כדי להגן על הצעתם לפצל את "מיקרוסופט", חברת התוכנה הגדולה בעולם ולהשיב לטענותיה של "מיקרוסופט" שהושמעו בבית המשפט בשבוע שעבר.

עורכי הדין שמייצגים את הממשל מקווים לדחוק בשופט המחוזי תומס פנפילד ג`קסון לשקול פעם נוספת את המלצותיו בדבר פירוקה של החברה, פירוק שנועד להגביר את התחרות בשוק ולמנוע מונופול.

כזכור, ב3- באפריל פסק ג`קסון כי "מיקרוסופט" אשמה בניצול כוחה, ובעבירה על חוקי ההגבלים העסקיים האמריקאיים. המדינה העבירה הצעה לפיצול החברה, הצעה שראשי "מיקרוסופט" דחו מכל וכל וכינו אותה "תגובה קיצונית". במקום, הציעה החברה ביום רביעי שעבר פיקוח ממשלתי הדוק יותר על פעולותיה.

"ההצעה של מיקרוסופט אינה אפקטיבית ומלאה בחורים", אמרו במשרד המשפטים לרשת ה"סי.אן.אן". "ההצעה לא תמנע מהחברה לפעול באופן בלתי חוקי כפי שפעלה עד היום. בניגוד להצעה של מיקרוסופט, הדרישה שלנו לפיצול החברה עונה ישירות על ההפרות החמורות שבוצעו על ידה, ומעודדת תחרות, שתוביל בהכרח למוצרים טובים יותר ומחירים נמוכים יותר עבור הצרכן". השופט ג`קסון ימסור את החלטתו ב24- במאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by