בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס מאיימת לפזר את הכנסת 

ש"ס מאיימת לפזר את הכנסת

 
 
חדשות נענע 

ש"ס מאיימת כי תתמוך בהצעת חוק לפיזור הכנסת, שתועלה בשבוע הבא בקריאה טרומית על ידי חבר הכנסת אביגדור ליברמן. בישראל אחת נשמעים קולות הקוראים להקמת קואליציה צרה ללא ש"ס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקואליציה של ברק הולכת ומתפרקת, ש"ס הודיעה אמש (רביעי) כי תתמוך בהצעת החוק לפיזור הכנסת ולעריכת בחירות חדשות, שתועלה בשבוע הבא בקריאה טרומית בכנסת על ידי סיעת האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו. זאת, אם לא ימצא עד אז פתרון לרשת מעיין החינוך התורני.

הצעת החוק הוגשה על ידי חבר הכנסת אביגדור ליברמן לפני 45 יום. ההחלטה להעלות את ההצעה בשבוע הבא התקבלה בתאום עם ש"ס אומרים בישראל ביתנו. "ש"ס בפירוש ביקשו שנביא את ההצעה הזאת בשבוע הבא, כעוד מכשיר לחץ על הממשלה לסיום המשבר עם מר"צ", אמר אתמול בכיר בישראל ביתנו לידיעות אחרונות.

בש"ס טוענים כי ברק ביקש בתחילת השבוע מיושב ראש ש"ס, אלי ישי, להעביר מסר לרב עובדיה יוסף כי הוא מעוניין לפתור את המשבר לפני נסיעתו המתוכננת לארצות הברית ביום ראשון הקרוב. ברק החליט לקצר את נסיעתו לוושינגטון ליומיים בלבד, במקום ארבעה כמתוכנן. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי ברק מעוניין לפתור את המשבר לפני נסיעתו ואף ייפגש לשם כך עם ישי, אך מדגישים כי ברק לא הבטיח ליישב את המשבר עד ליום ראשון.

בתוך כך מתחזקים הקולות בישראל אחת הקוראים להקמת קואליציה צרה, ללא ש"ס ובתמיכת המפלגות הערביות. שלשום נפגשו שרים בכירים בביתו של ברק ודנו גם באפשרות זו. אתמול אמרה השרה דליה איציק בנושא כי: "ייתכן שנעשו שגיאות, ייתכן שצריך לבחון מחדש, במקום ממשלה רחבה עם לב צר, תהיה ממשלה צרה עם לב רחב שיפעם בקצב אחד". מלשכת ראש הממשלה מסרו אתמול כי ברק עדיין מאמין שניתן למצוא דרך להשאיר בקואליציה הן את מר"צ והן את ש"ס.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by