בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונות של אתר "טילים גרעיניים" ישראלי באינטרנט 

תמונות של אתר "טילים גרעיניים" ישראלי באינטרנט

 
 
חדשות  נענע

פדרציית המדענים האמריקנית מפרסמת תמונות של מה שלטענתה הוא בסיס הטילים הגרעיני של ישראל בשדות מיכה, בו מאוחסנים לדברי הארגון 50 טילים גרעיניים לטווח בינוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון ה-FAS (פדרציית המדענים האמריקנית) מפרסם באתר האינטרנט שלו צילומי לוויין באיכות גבוהה של מה שלטענתה הוא בסיס הטילים הישראלי בשדות מיכה, ליד המושב זכריה. הארגון פרסם תמונות של מתקני גרעין במדינות שמסרבות להצטרף לאמנה, ישראל, הודו ופקיסטן, כחלק מהמאבק לצמצום הנשק הגרעיני. בין השאר פורסמו גם תמונות לוויין ישנות של הכור בדימונה.

הארגון טוען כי בבסיס מאוכסנים כ-50 טילי יריחו בעלי ראש נפץ גרעיני. באתר נכתב כי "הארגון לא יכול היה לרכוש תצלומי לוויין באיכות טובה יותר של ישראל, בגלל חוק משנת 1997 שמגביל רכישה מסחרית של תמונות מחברות אמריקניות". עוד נכתב כי "באתר שדות מיכה, 45 קילומטר מדרום לתל-אביב, יש לחיל האוויר שלוש סוללות טילי יריחו לטווח בינוני מצויידים בראשי חץ גרעיניים. טילי היריחו נוסו מספר פעמים בהצלחה, ויש להם יכולת מבצעית מלאה".

לגבי הכור בדימונה מפרסם הכור צילומים שדומים להם כבר פורסמו בעבר באמצעי תקשורת בעולם, ופרטים דומים לאלה שחשף מרדכי וענונו.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by