בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סכנות הסייבר-סקס 

סכנות הסייבר-סקס

 
 
חדשות  נענע

מחקרים מראים כי כשליש מהכניסות לאינטרנט הן לאתרים, צ'טים ופורומים בענייני סקס. למרות שבקרב רוב הגולשים מדובר בשעשוע לא מזיק, הרי שקיים מספר הולך וגובר של גולשים הסובלים מהתמכרות לסייבר-סקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אין זה מפתיע כי נושא הסקס ברשת תופס את זמנם של גולשים רבים. הסטטיסטיקה טוענת כי כשליש מהכניסות לאינטרנט הן לאתרים, צ`טים ופורומים בענייני סקס.

מומחים טוענים כי למרות שבקרב רוב הגולשים מדובר בשעשוע לא מזיק, הרי שקיים מספר הולך וגובר של גולשים הסובלים מהתמכרות לסייבר-סקס.

מדובר בגולשים השוהים שעות רבות מול המסך, עוסקים בפעילויות מיניות שונות הכוללות אוננות בעת צפייה בפורנוגרפיה, סייבר-סקס בחדרי צ`ט ועוד.

מעיתון "הארץ" נמסר כי רוב המכורים אינם מודעים לבעייתם ומסרבים לפנות לעזרה מקצועית, וזאת, למרות שפעילות הסקס הכפייתית גורמת במקרים רבים להרס חיי הנישואים ופיטורים מהעבודה.

ההערכות הן כי בארה"ב בלבד, לפחות 200 אלף גולשים מוגדרים כ"מכורים לסייבר סקס".

אחד מעורכי המחקר המקיף בנושא, שנעשה באוניברסיטת סטנפורד, מכנה את האינטרנט "הקארק של המכורים למין". לדידו, מכורים אלו משתמשים ברשת בדיוק כפי שנרקומן משתמש בסמים. גם במקרה זה, ההתמכרות פוגעת בחיי המשפחה ובקריירה.

חוקרת אחרת טוענת כי ההתמכרות כוללת אובדן שליטה, המשך ההתנהגות למרות תוצאות שליליות ולא רצויות, עיסוק אובססיבי בנושא, ועוד. בדיוק כמו סמים.

"איך אני אמורה להתחרות במאות הנשים האנונימיות שממלאות פתאום את מיטתנו ואת הראש שלו?", שאלה אחת המשתתפות במחקר, הנשואה מזה 14 שנה לכומר שנלכד ברשת הסייבר-סקס. "המיטה שלנו, המקום שבו היתה לנו פעם אינטימיות, עמוסה עכשיו באינספור זרים וזרות".

צרכני סייבר-סקס רבים אינם מתרגשים מהצהרותיהם של המומחים. הם רואים בפעילות זו כבטוחה למדי, אנונימית ובלתי מזיקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by