בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד יום של מהומות בשטחים 

עוד יום של מהומות בשטחים

 
 
חדשות  נענע

שלושה חיילי צה"ל נפצעו קל ואזרח ישראלי נפצע באורח בינוני. צעיר פלסטיני נהרג ועשרות נפצעו. בצה"ל מטילים על עראפת את האחריות למהומות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ימי הזעם הפלסטינים נמשכים זה היום השביעי. במהלך היום (שבת) היו התפרעויות במוקדים רבים בשטחים, בהם שלושה חיילי צה"ל נפצעו קל, אזרח ישראלי נפצע בינוני ועשרות פלסטינים נפצעו. מגלי צה"ל נמסר כי מדובר בלמעלה מ- 70 פלסטינים פצועים.

מוקד המהומות המרכזי היה בחברון שם נפצעו למעלה מחמישים פלסטינים. המפגינים יידו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר אנשי כוחות הביטחון, שהשיבו בירי כדורי גומי. ארבעה מן המפגינים בחברון נפצעו קשה. בין הפצועים גם עיתונאי פלסטיני.

בבית לחם, בתקוע וברמאללה נפצעו למעלה מעשרים פלסטינים מירי כדורי גומי של חיילי צה"ל. היום מת מפצעיו סטודנט מאוניברסיטת ביר-זית שנפגע אנושות מירי כדורי גומי בראשו. זהו הפלסטיני החמישי שנהרג במהומות בשבוע האחרון.
 
 
בטול כרם ירתה המשטרה הפלסטינית אש חייה לעבר חיילי צה"ל. עשרה פלסטינים נפגעו מירי כוחות הביטחון הישראלים. אוטובוס של ערבים ישראלים שנסע בכביש עוקף חלחול נרגם באבנים. חיילי צה"ל שהיו במקום הגיבו בגז מדמיע וירי של כדורי גומי לעבר המתפרעים.


לקראת שעות הערב נרגעו הרוחות ברוב מוקדי המהומות, אולם באזור תקוע, רמאללה ושכם עדיין נמשכות ההתפרעויות.

בצה"ל מטילים על יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, את האחריות למהומות השבוע. גורמים בכירים במערכת הביטחון אומרים כי עראפת מעביר מסרים כפולים לאנשיו, מסרים שניתנים למסר פרשנויות, וכי הוא אינו אוסף כלי נשק בלתי חוקיים. לדבריהם, אין לעראפת שליטה מלאה על המתרחש בשטחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by