בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות המהומות: ברק ביטל את נסיעתו לארה"ב 

בעקבות המהומות: ברק ביטל את נסיעתו לארה"ב

 
 
חדשות נענע

אמש התכנס הקבינט המדיני בטחוני לישיבה מיוחדת במהלכה לא התקבלו הכרעות חדשות. הקבינט ממשיך להקפיא את העברת שלושת הכפרים לשליטה מלאה של הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק ביטל את נסיעתו המתוכננת לארה"ב, במהלכה היה אמור להיפגש עם הנשיא קלינטון, בעקבות המהומות בשטחים והמתיחות הגוברת בדרום לבנון.

פקיד ממשלתי מסר אמש, שבת, כי "ראש הממשלה ושר הביטחון החליט להשעות בשעה זו את נסיעתו בעקבות במצב הבטחוני". ברק היה אמור לצאת אמש בחצות לוושינגטון אך בשל המצב הוא כינס ישיבה מיוחדת של הקבינט המדיני בטחוני לאחר שכמאה פלסטינים נפצעו במהלך המהומות בסוף השבוע.

מקור בבית הלבן אמר כי קלינטון מוטרד מהמהומות בשטחים והוא מבין את החלטתו של ברק. "אנחנו ממשיכים לעודד את הצדדים ליצור אוירה שתאפשר התקדמות בתהליך השלום באיזור", מצוטט המקור בסוכנות רויטרס.


בתוך כך ביריחו נפצעה לפנות בוקר ילדה ישראלית, בת ארבע, מאבנים שנזרקו לעבר המוכנית בה נסעה. על פי הדיווחים הילדה נפצעה באורח קשה. יחד עמה נפצעו קל גם שני נוסעים מבוגרים שהיו במכונית.
צה"ל סגר לאחר האירוע את יריחו לכניסת ישראלים.


ישיבת הקבינט אמש נמשכה כשלוש שעות אך לא התקבלו בה החלטות חדשות. הקבינט חזר על החלטתו שלא להעביר לשליטה מלאה של הרשות הפלסטינית את שלושת הכפרים הערביים במזרח ירושלים כל עוד נמשכות המהומות בשטחים כמו כן לפי שעה נמשכות בשטוקהולם השיחות החשאיות להסדר קבע בין ישראל והפלסטינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by