בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון בריטי: 'ישראל ועיראק מנהלות מגעים 

עיתון בריטי: 'ישראל ועיראק מנהלות מגעים

 
 
חדשות נענע 


ה'אובסרבר' מדווח כי עיראק מבקשת מישראל לסייע בהסרת הבידוד הדיפלומטי ובתמורה תקבל עיראק יותר מ300 אלף פליטים פלסטינים. מקורות בירושלים אישרו את הידיעה אבל בלשכת ראש הממשלה מכחישים בתוקף

 
 
 
 
 
 
 
 
 

העיתון הבריטי `אובסרבר` פרסם אתמול כי שליט עיראק, סדאם חוסיין מקיים מזה 15 חודשים מגעים עם ישראל. את הידיעה אישרו מקורות שונים בוושינגטון, לונדון, רבת עמון וירושלים.

העיתון מדווח כי הנציגים מטעם סדאם חוסיין מסרו לישראל שאם תסייע לסיום הבידוד הדיפלומטי בו נתונה עיראק, תסייע עיראק בתמורה בהעברת יותר מ300 אלף פליטים פלסטינים מלבנון לעיראק וכמו כן תמתן את התבטאויותיה הקיצוניות נגד ישראל.

מקור בכיר בממשל האמריקני מסר כי להערכתו בקרוב יושג הסכם כלשהו. המקור הוסיף כי עלות רכבת אווירית תגיע ליותר מ100 מליון דולר, אותם יממנו ישראל ותומכיה בעולם.

גורמים בירושלים אישרו כי נציגי ישראל ועיראק נפגשו כבר ארבע פעמים וכי המגעים נמשכים. בראש השיחות מהצד העיראקי עומד עומד קוסאי, בנו של סדאם חוסיין שמונה על ידיו לראש המבצעים הבטחוניים בעיראק.

בלשכת ראש הממשלה, לעומת זאת, הכחישו אמש את הידיעה ואמרו: "לא היו דברים מעולם. ישראל לא מקיימת כל מגע עם משטרו של סדאם חוסיין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by