בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מוסטפה דיראני מכר את רון ארד לאיראן" 

"מוסטפה דיראני מכר את רון ארד לאיראן"

 
 
חדשות נענע 

העיתון הערבי אל-וטן אל-ערבי מדווח שאיראן החליטה לקנות את ארד תמורת חצי מליון דולר לאחר שנודע לה כי ישראל הציעה למחזיקי ארד את אותו הסכום. העיתון מדווח כי ארד עדיין בחיים אם כי אין מידע על מקום הימצאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

השייח` מוסטפה דיראני, ראש האירגון השיעי שנחטף לישראל, מכר את הנווט רון ארד, תמורת חצי מיליון דולר, לגורמים איראניים קיצוניים. בראש הקבוצה שקנתה את ארד, עמד השגריר האיראני בדמשק עלי אכבר מוחתשמי, כך מדווח השבועון הערבי אל-וטן אל-ערבי.

`מעריב` מדווח הבוקר, כי בעיתון הערבי נכתב שארד הוברח לאיראן מבקעת הלבנון, דרך קפריסין, בשנת 1988 לאחר שהוחזק תקופה ארוכה בעיר בעלבק בבקעה. על מבצע העברתו לטהרן היה אחראי מפקד הפעולות הצבאיות של החיזבאללה, עימאד מגניה.

שר הפנים האיראני, מוחתשמי פור, החליט קנה את ארד לאחר שקיבל מידע לפיו ישראל הציעה לדיראני חצי מיליון דולר תמורת שחרורו של ארד. פור מיהר והציע לדיראני את אותו הסכום תמורת ארד.

לטענת העיתון, באחרונה התקבל מידע המדגיש כי ארד עדיין חי, אולם אין כל מידע נוסף על מקום הימצאו. לדעת העיתון, כל העקבות של ארד מוליכים לאיראן וכי המידע האחרון סולל את הדרך לעסקה ישראלית-איראנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by