בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקבוקי תבערה הושלכו בקלקיליה, אבנים בנצרים ורמאללה  

בקבוקי תבערה הושלכו בקלקיליה, אבנים בנצרים ורמאללה

 
 
חדשות  נענע

אחרי שלפנות בוקר נפצעה תינוקת ישראלית באורח קשה מבקבוק תבערה שוב הושלכו בקבוקי תבערה, הפעם סמוך לקלקיליה. אין נפגעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשטחים שוב מתחדשות המהומות. היום (ראשון) אחר הצהרים החלו להתפרע 150 פלסטינים מדרום לרמאללה, המתפרעים מיידים אבנים לעבר כוחות הביטחון שמשיבים בירי כדורי גומי וגז מדמיע.

בשעות הצהרים השליכו צעירים פלסטינים 3 בקבוקי תבערה לעבר כלי רכב סמוך למחסום הפירות באזור קלקיליה, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. שוטרי מג"ב שערכו סריקות במקום מצאו עוד ארבעה בקבוקי תבערה מוכנים שלא הושלכו, השוטרים עצרו שלושה חשודים פלסטינים תושבי קלקיליה.

בצומת נצרים ברצועת עזה נזרקו הבוקר אבנים לעבר כלי רכב ישראליים שעשו את דרכם לנצרים. לא היו נפגעים אך נזק נגרם למספר מכונית ששמשותיהן נשברו. שוטרים פלסטינים שהיו בצומת באותה עת לא ניסו למנוע את ידויי אבנים.

בצהרים התקיימה ברמאללה הלווייתו של עיסא קרקרה, שנהרג בסוף השבוע בעימותים בין סטודנטיםם מאוניברסיטת ביר זית לבין כוחות הביטחון. מגלי צה"ל נמסר כי מסע ההלוויה תוכנן לעבור באזור בו התעמתו צעירים עם כוחות צה"ל, אולם יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, הורה לסגור את האזור ולהכריז עליו "שטח צבאי סגור".

"אם ישראלים לא יוכלו לנוע באופן חופשי בצירים גם הפלסטינים לא יוכלו לעשות זאת", כך אמר היום אלוף פיקוד הדרום, יום טוב סמיה. סמיה ביקר את החייל עומר פרי מחיפה שנורה ונפצע קשה שלשום בצומת נצרים. מצבו של פרי מוגדר כעת יציב.

הבוקר סגר צה"ל לכניסת ישראלים ותיירים את כל השטחים בגדה הנמצאים בשליטה מלאה של הרשות הפלסטינית, זאת בעקבות פציעתה הקשה של פעוטה בת שנתיים הלילה מפגיעת בקבוק תבערה במכונית, שבה נסעה עם אימה ודודתה, סמוך ליריחו.

ארגון הסהר האדום בשטחים הודיע היום כי בתשעת ימי האלימות בשטחים נהרגו חמישה פלסטינים ויותר מאלף נפצעו מאש כוחות הביטחון הישראלים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by