בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
8 שנות מאסר למדריך בפנימייה דתית שביצע מעשי סדום בחניך בן 13 

8 שנות מאסר למדריך בפנימייה דתית שביצע מעשי סדום בחניך בן 13

 
פלילים ומשפט |
 

תושב פתח תקווה בן 24, שעבד כמדריך לילה במוסד חינוכי, נהג להעיר את אחד מחניכיו, לגרור אותו לחדרו ולבצע בו עבירות מין קשות ואלימות. "פגיעותיו של הנאשם בקרבן הותירו בו חותם בל ימחה", קבעו השופטים. "הפגיעה בקורבן ובני משפחתו - מן הקשות בהן חזינו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שמונה שנות מאסר בפועל נגזרו היום (שני) על מדריך בפנימייה דתית, בן 24 מפתח תקווה, שהורשע במספר מקרים של מעשה סדום ומעשים מגונים בחניכו, ילד בן 13. "פגיעותיו של הנאשם בקרבן הותירו בו חותם בל ימחה", קבעו שופטי בית המשפט המחוזי בנצרת יצחק כהן, אסתר הלמן ובנימין ארבל.

 

"הפגיעה בקורבן ובני משפחתו הקרובה, במיוחד אמו, קשה ביותר - מן הקשות בהן חזינו, ויש בה כדי ללמד על האכזריות היתרה שבמעשיו של הנאשם", הוסיפו השופטים. "לקורבן נגרמו נזקים נפשיים חמורים אשר יצריכו טיפול ממושך ושנים של תמיכה, כך גם משפחתו. ספק אם הצלקות שנגרמו לנפשו של הקורבן ירפאו בעתיד".

 

 
"לקורבן נגרמו נזקים נפשיים חמורים אשר יצריכו טיפול ממושך ושנים של תמיכה"
 "לקורבן נגרמו נזקים נפשיים חמורים אשר יצריכו טיפול ממושך ושנים של תמיכה"   צילום: GettyImages/אימג'בנק (אילוסטרציה) 
 
 

המדריך, שעבד בפנימייה בלילות, נהג להעיר את הילד בלילה משנתו, להוביל אותו בכוח לחדרו ולבצע בו שם מעשי סדום ומעשי התעללות חמורים ביותר. "הנאשם ניצל את גופו של המתלונן ניצול מיני ואלים, לשם סיפוק דחפיו. הנאשם אף הילך אימים על קורבנו, תוך שהוא מאיים עליו לבל יחשוף את המעשים שנעשו בו", קבעו השופטים.

 

"הנאשם שימש כאיש חינוך, אשר נועד לשמש כמשען ומקור חום ובטחון לנער הצעיר, שנשלח הרחק מביתו ומחיק משפחתו, על מנת לקנות לעצמו תורה", נכתב בגזר הדין. "הנאשם אמור היה  להיות סמל לדמות חינוכית מגוננת. במקום זאת, פגע בקורבנו בצורה אכזרית ומכוערת, העומדת בניגוד מוחלט לערכים אותם הוא אמור היה לייצג כלפי הקטין".

 

מתסקיר המבחן של המדריך עלה כי הוא מופעל על ידי דחפים, מכור להימורים החורג בהתנהלותו מגבולות המותר והאסור בחברה. "מסוכנותו מחייבת את הרחקתו מקרב בני החברה, כחלק משיקולי המניעה שבהליך הענישה", הדגישו שופטי בית המשפט המחוזי בנצרת.

 

על המדריך נגזרו, בנוסף לעונש המאסר בפועל, מאסר על תנאי, פיצוי בסך 50,000 שקלים למתלונן וקנס כספי בסך 20,000 שקלים, או 6 חדשי מאסר תמורתו. הרכב השופטים המליץ לשרות בתי הסוהר לשבץ את הנאשם במסגרת מתאימה לעבירות המין בהם הורשע.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by