בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השייח' נסראללה: נמשיך להלחם למען שחרורנו  

השייח' נסראללה: נמשיך להלחם למען שחרורנו

 
 
חדשות נענע 

במסיבת עיתונאים שקיים אמר ראש ארגון החיזבאללה כי ישראל לא תהיה בטוחה עד שישוחררו כל האסירים הפלסטינים ויוחזרו כל השטחים הכבושים. מקור סורי אומר היום כי הנסיגה המזורזת מוכיחה את כישלון הכיבוש של ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בתגובה לנסיגת צה"ל מדרום לבנון שהחלה הלילה בנטישת מוצב בינת ג`בל אומר היום, שלישי, מקור סורי, כי בנסיגה יש משום הוכחה שישראל נכשלה בהשגת כל מטרות הכיבוש וכי לא יהיה שלום עד שישראל תחזיר לערבים את כל השטחים הכבושים: "הנסיגה המזורזת מוכיחה כי הכיבוש בן ה22 שנה היה כישלון מוחץ וישראל לא תהנה מביטחון עד שלא ייחתם הסכם שלום המבוסס על החזרת כל השטחים שנכבשו בשנת 67".

מנהיג ארגון החיזבאללה, השייח` נסראללה, אומר היום במסיבת עיתונאים מיוחדת כי אנשיו ימשיכו את המלחמה בישראל כל עוד לא ישוחררו כל האסירים הלבנוניים ולא יוחזרו שטחי רמת הגולן "אנחנו נילחם בישראל כאילו לא מתרחשת נסיגה כי אנחנו חייבים להלחם עבור החופש שלנו. אני מציע לתושבי הצפון בישראל להישאר במקלטים ויש לקחת את דברי ברצינות". נסראללה קרא לשחרור אסירי כלא אל-חיאם בדרום לבנון.

בגלי צה"ל נמסר כי הנהגת חיזבאללה הודיעה בצהרים, שהארגון מתחייב להעביר לידי צבא לבנון כל לוחם של צד"ל, שיסגיר עצמו, ולא לפגוע בו. ההנהגה החליטה גם לפתוח במגעים דחופים עם הנהגת הציבור הנוצרי בביירות ובדרום לבנון כדי למנוע שפיכות דמים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by