בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל פינה את מוצב ריחן 

צה"ל פינה את מוצב ריחן

 
 
חדשות נענע 

סוכנויות ידיעות מלבנון מדווחות הערב על פינוי של מוצב נוסף. חיל האוויר השמיד סוללת תותחים שננטשה על ידי צד"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהמשכו של יום מלא ארועים פינה צה"ל היום (שלישי) בערב את המוצב הצפוני ביותר ברצועת הביטחון. סוכנות איי. אף. פי מדווחת כי מוצב ריחן של צה"ל בצפון הגזרה המזרחית של רצועת הביטחון פונה הערב תחת חיפוי מסיבי מן האוויר. מטוסים קרב של חיל האוויר חיפו על החיילים הנסוגים ואף ירו שני טילים במהלך הפינוי. מוצב צד"ל סמוך פונה אף הוא.

מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו בשעות הערב סוללת תותחים שצד"ל נטש באזור אבו קמחא בגזרה המזרחית. כל המטוסים שבו בשלום לישראל.

חילופי אש פרצו הערב סמוך לשער פאטמה שבמטולה בין חיילי צה"ל לאזרחים לבנונים שניסו לבזוז את רכושם של אנשי צד"ל הנמלטים. צה"ל וצד"ל בחיפוי טנק העבירו אזרחים ומכוניות אל מחוץ לקו האש לתוך ישראל. עד כה עברו יותר משלושת אלפים לבנונים את הגבול לישראל והועברו לחוף אמנון בצפון הכינרת.

חיילי האו"ם, שמסיירים בדרום לבנון באזורים אותם פינו ישראל וצד"ל, לא מצאו סימנים לכך שהחיזבאללה מכניס כוחות לאזור אמר הערב דובר האו"ם. מזכ"ל האו"ם קופי ענאן אמר לכתבים כי הנסיגה הישראלית נמשכת וחיילי האו"ם יכלו להיכנס לשטחים שפונו. דוברו של ענאן ציין כי כוחות האו"ם מפטרלים בשטח שרוחבו 60 קילוטרים ועומקו עשרה קילומטרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by