בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיזבאללה השלים ההשתלטות על הדרום 

החיזבאללה השלים ההשתלטות על הדרום

 
 
חדשות  נענע

"ישראל בגדה בנו, בכל אנשי הדרום", אמר חייל צד"ל לשעבר שהחליט להישאר בדרום לבנון. החיזבאללה, שכבר התחיל לערוך חיפושים בכפרי הנוצרים, מנסה להרגיע את הרוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ארגון החיזבאללה השלים היום (רביעי) את ההשתלטות המלאה על דרום לבנון. כל אזור רצועת הביטחון עבר היום, אחרי 22 שנה לשליטת החיזבאללה, שפתח מיד בהקמת מחסומי דרכים, בחיפוש משתפי פעולה עם ישראל בכפרים ובעיירות של הדרום, והחרמת נשק שנותר אחרי יציאת צה"ל וצד"ל מהמוצבים.

סוכנות רויטרס מוסרת כי אנשי חיזבאללה נכנסו היום ברגל וברכב לעיירה מארג` עיון, לב האזור האחרון שפונה הלילה על ידי צה"ל. תושבי העיירה הנוצרים צפו בחשש ובדאגה בכניסת אנשי החיזבאללה השיעים, אויביהם המושבעים, לאזור. התושבים הנוצרים אמרו כי הם מרגישים זעם על ישראל שבגדה בהם ונטשה את תושבי הדרום הנוצרים ללא הגנה, ועם עתיד לא בטוח. "ישראל בגדה בנו, בכל אנשי הדרום", אמר חייל צד"ל לשעבר שהחליט להישאר בדרום לבנון.

החיזבאללה ניסה להרגיע את הרוחות בקרב תושבי הדרום. "אנחנו מרגישים אחריות לביטחונם של כל התושבים, מוסלמים ונוצרים", אמר איש חיזבאללה בכיר במארג` עיון.

אלוף פיקוד הצפון, גבי אשכנזי, אמר במסיבת עיתונאים כי קרוב ל-5000 איש כבר נמצאים בשטח ישראל, וכי שערי מדינת ישראל פתוחים עדיין. לדבריו, תושבים נוספים של דרום לבנון מתרכזים גם בשעות האלה ליד מעברי הגבול בלבנון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by