בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: ירי מלבנון לישראל - אקט |של מלחמה 

ברק: ירי מלבנון לישראל - אקט |של מלחמה

 
 
חדשות  נענע

מדגיש כי לבנון וסוריה יישאו באחריות למניעת פעולות טרור נגד ישראל; ברק: נשקיע כל מאמץ לעזור לתושבי הצפון ולאנשי צד"ל; צה"ל מפנה מוצב נוסף על קו הגבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק מזהיר הערב (רביעי) את לבנון וסוריה כי ישראל תראה בכל ירי מלבנון אל ישראל "אקט של מלחמה".

במסיבת עיתונאים הערב בבנייני האומה אמר ראש הממשלה כי ממשלת לבנון הריבונית וממשלת סוריה יישאו באחריות למניעת פעולות טרור נגד ישראל. "לאחר הנסיגה אין שום הצדקה, סיבה או תרוץ לפעול נגד ישראל, אזרחיה וצבאה", הדגיש ברק והוסיף כי אינו ממליץ לאף גורם לנסות ולפגוע בחיילי צה``ל או באזרחים.
 
 

ברק: נשקיע כל מאמץ לטובת תושבי הצפון ואנשי צד"ל

ראש הממשלה ממשלת ישראל מחויבת להשקיע את כל הנדרש כדי לעזור לתושבי הצפון ואנשי צד``ל. ברק הדגיש כי הוא מקווה שהנסיגה תביא לרגיעה באזור למרות אי הודאות השוררת כרגע.

ראש הממשלה שיבח את צה``ל על הנסיגה לפנות בוקר מדרום לבנון, שעברה ללא נפגעים. ברק הודה גם למאות החיילים והקצינים שסיכנו את חייהם במשך 18 השנים האחרונות בלבנון במסירות ובאחריות כדי לבצע את כל המשימות הדרושות.

בתשובה לשאלה על הביקורת שנמתחה מצד שרים בממשלה על אופן ביצוע הנסיגה אמר ברק: "העובדה שהמבצע בוצע כאשר אנו יכולים להעביר ביקורת, אך לא היו לנו שלושה, שישה או עשרה קברים חדשים זה הישג חשוב, ומוכיח את המיומנות שבה מתנהלים הדברים".
 

צה"ל ממשיך את ההיערכות בקו הגבול

בינתיים נמשכת הערכות צה"ל בגבול ישראל-לבנון: חיילי צה``ל פינו הערב (רביעי) את מוצב אסטרא, שנבנה על קו הגבול בצפון, ופוצצו אותו. כוחות צה"ל נערכים כעת במוצבים חלופיים בתוך שטח ישראל.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by