בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל פותחת במסע להכרה בינלאומית בנסיגה מלבנון 

ישראל פותחת במסע להכרה בינלאומית בנסיגה מלבנון

 
 
חדשות נענע 

ישראל פונה למדינות העולם בנסיון למצוא מקלט ללוחמי צד"ל שברחו לישראל. ממשלת לבנון עדיין דורשת את החזרת כל חוות שבעא ושחרור האסירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש המטה המדיני בטחוני במשרד ראש הממשלה, דני יתום, אומר הבוקר, חמישי, לגלי צה"ל כי עדיין מתקיימים מגעים בין ישראל לסוריה. יתום הוסיף כי לאחר פגישתם של נשיא ארה"ב ביל קלינטון ונשיא סוריה חאפז אל-אסד בז`נבה ברור כי לא יהיה קל להגיע להבנה בין ישראל וסוריה אך עדיין לא אפסו הסיכויים.

קצת יותר מיממה לאחר שהושלמה הנסיגה וישראל כבר פותחת היום במערכה בינלאומית להכרה בנסיגה המלאה ובנסיון למצוא מדינות שישמשו מקלט ללוחמי צד"ל ולמשפחותיהם, עד כה הגיעו לישראל כ6500 לוחמי צד"ל המשוכנים באופן זמני באוהלים על חוף הכינרת ובכורזים. שלוש מדינות כבר הסכימו לקלוט את הלוחמים ובני משפחותיהם וביניהן גם ארצות הברית.

שליח מזכ"ל האו"ם, טרייה לארסן, הגיע אמש לביירות בנסיון לשכנע שנסיגת ישראל הושלמה, אולם בממשלת לבנון דורשים את החזרת כל חוות שבעא ושחרור האסירים הלבנוניים המוחזקים בישראל.

ובישראל ממשיכים להזהיר מפני פעולות טרור, השר בנימין בן אליעזר אמר הבוקר כי כל פעילות טרור מתוך לבנון כלפי ישראל תהיה מעתה באחריותה המלאה של ממשלת לבנון. בן אליעזר חזר על דבריו התקיפים של ראש הממשלה מאמש והזהיר את החיזבאללה מפעילות טרור כנגד ישראל "ירי אחד כלפי ישראל ובלבנון יהיה גהינום. אנחנו רק רוצים שתושבינו יחיו בשקט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by