בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש: אתר לאיסוף תרומות לאנשי צד"ל השוהים בארץ 

חדש: אתר לאיסוף תרומות לאנשי צד"ל השוהים בארץ

 
 
יוני שדמי

אתר אינטרנט שהוקם בידי בני נוער ישראלים מסייע באיסוף תרומות כספיות ומוצרי תינוקות למען אנשי צד"ל השוהים בארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אינטרנט חדש מנסה לסייע בגיוס תרומות כספיות ומוצרים שונים למען אנשי צד"ל שהיגרו לישראל לאחר נסיגת צה"ל מלבנון ושוכנו זמנית בכינרת. האתר, שהוקם בידי קבוצה של בני נוער ישראלים, קורא "לעזור ולדאוג לאותם אנשים שבמשך עשרים שנה עזרו ודאגו לאחים ולבנים שלנו, שנלחמו בלבנון".

אחד ממייסדי האתר, אורן פייט בן ה17, מוסיף כי מלבד האתר, הוא וחבריו פונים אקטיבית למוסדות וחברות גדולות, בניסיון לגייס תרומות כספיות, מזון וביגוד. פייט מוסיף כי הוא משתף פעולה עם מומי נקווה, יו"ר אגודת הנכים, שהצליח לגייס ארבע רכבים מסחריים שיצאו עם התרומות לכנרת, מקום מושבם הזמני של פליטי צד"ל ומשפחותיהם.

עוד אומר פייט כי לפי המידע שבידיו, מלבד תרומות כספיות אנשי צד"ל ובני משפחותיהם זקוקים בעיקר לשמיכות, מגבות, מזון תינוקות, חיתולים וצעצועים. "זה לא קוסובו וזה לא טורקיה, זה מתחת לאף שלנו", אומר פייט. "אני עושה את זה בשביל לעזור לאחרים, כי אני יודע כמה אנחנו קרובים למצב שלהם".

"המטרה שלנו איננה לעשות איזה שיא גינס באיסוף תרומות", הוא מוסיף, "אלא לגרום לאנשים לקום, ללכת לחנות, לקנות חבילת חיתולים בשלושים שקל ולתת". למרות שפייט, שעומד בפני גיוסו לצה"ל, תומך ביציאה מלבנון, הוא מאמין כי "היה אפשר לעשות אותו מעט יותר טוב", כהגדרתו. "לא רק שמשפחות צד"ל גרות באוהלים ושהמקלחת שלהם היא חבית עם מים קרים", הוא אומר בזעם, "אפילו ארוחות חמות אין להם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by