בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שדד את נוסעי המטוס ונמלט בצניחה חופשית 

שדד את נוסעי המטוס ונמלט בצניחה חופשית

 
 
חדשות נענע 

מטוס נוסעים פיליפיני בטיסה פנימית נשדד על ידי חוטף חמוש ברימון רסס ואקדח. הוא נמלט מהמטוס במצנח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טיסה 812 של חברת התעופה הלאומית של הפיליפינים מסוג אירבוס A330 הייתה בדרכה מעיר שדה פיליפינית בשם דבאו למנילה, עיר הבירה של הפיליפינים. במהלך הטיסה השגרתית התרומם לפתע אחד הנוסעים, שלדברי עדי ראיה היה לבוש מצנפת כחולה וחמוש ברימון רסס ואקדח, ושדד באיומי נשק את נוסעי המטוס.

לאחר מכן הוא ניגש לדלת האחורית של המטוס (בתמונה), פתח אותה בכוח וקפץ החוצה מעל עיר הבירה.

דובר רשמי במנילה, בירת הפיליפינים, סיפר כי המטוס הגיע לגובה של 6000 רגל, כ2- ק"מ, כאשר החוטף קפץ מהמטוס וצנח למטה. למרות הנזק לדלת המטוס הצליחו טייסי המטוס להנחיתו בשלום כשעה מאוחר יותר משעת הנחיתה המקורית בשדה התעופה של מנילה.

מאוחר יותר נמסר כי החוטף נתפס על ידי כוחות צבא ומתחקור ראשוני עולה כי החוטף הוא בעל ממורמר שחטף את המטוס לאחר שגילה כי אשתו בוגדת בו עם שוטר. "הוא היה קרוב לדמעות וסיפר כי משפחתו עזבה אותו ושאשתו ניהלה רומן עם שוטר", סיפר קפטן בוץ` ג`נרוסו, טייס המטוס לכתב סוכנות הידיעות רויטרס.

הטטיס סיפר עוד כי החוטף ירה יריה אחת בתוך המטוס כדי לאלץ את הטייס לפתוח את דלת תא הטייס. לאחר מכן הוא נופף את אקדחו ואת הרימון שהחזיק, ללא ניצרת הביטחון, מול פניו הנדהמות של הטייס המבוהל. "הוא היה מאוד כועס ואיים שאם לא נעשה מה שהוא אומר כולנו נמות", סיפר עוד הטייס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by