בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה בארה"ב: חוקרים סמויים חדרו לבנייני ממשל מסווגים  

מבוכה בארה"ב: חוקרים סמויים חדרו לבנייני ממשל מסווגים

 
 
חדשות נענע

בין השאר הם חדרו למחלקת המדינה האמריקנית, לפנטגון, למשרד המשפטים ולמשרדי ה-סי.אי.איי וה-אפ.בי.איי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תדהמה בארה"ב: חוקרים סמויים, ששלחה זרוע הביקורת של הקונגרס, הצליחו לחדור לשמונה מוסדות ממשלתיים רגישים, כשהם נושאים תגים מזוייפים, ומכריזים כי הם חמושים.

הסוכנים השיגו תגים מזויפים של שוטרים או סוכני ממשל, הניתנים להשגה בין היתר גם באינטרנט, והצליחו בעזרתם לחדור לבניינים המוגדרים כבעלי אבטחה מקסימלית, ובהם: מחלקת המדינה האמריקנית, הפנטגון, משרד המשפטים ומשרדי ה-סי.אי.איי וה-אפ.בי.איי.

בסך הכל הצליחו החוקרים להיכנס ל- 19 סוכנויות פדרליות ולשני שדות תעופה בינלאומיים בוושינגטון הבירה ובאולנדו.

"באתרים אליהם חדרו הסוכנים שלנו הם יכלו לשאת כלי נשק, מכשירי ציתות, חומרי נפץ, וחומרי לחימה ביולוגיים וכימיים", אמר רוברט האסט עוזר המבקר בישיבת וועדת הקונגרס על נושא אבטחת המשרדים הממשלתיים.

הסוכנים סיפרו כי הצליחו אף להיכנס ללשכותיהם של ראשי הפנטגון ומשרד המשפטים. בתשובה לשאלה האם הצליחו להיכנס למשרדה אמרה התובעת הכללית ג`נט רינו" "הבנתי שהם עמדו בפתח הדלת וצפו על חדר הישיבות".

ממשרד המשפטים האמריקני נמסר כי קצינים ברשויות לאכיפת החוק המבקרים בבניין נמצאים תחת ליווי כשהם בבניין ומחוייבים להשאיר את נשקיהם בכספת סמוך לכניסה.

מהפנטגון נמסר כי הם מיישמים נהלים חדשים, שלא יאפשרו לשוטרים או לסוכני הממשל, כולל סוכני אפ.בי.איי, להיכנס ללא ליווי או ללא קביעת פגישה מראש. כמו כן נמסר כי נושאי נשק מתבקשים כבר כיום להפקיד את נשקם בכניסה לבניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by