בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
Go.Com תשלם 21 מיליון דולר לאתר אינטרנט מתחרה 

Go.Com תשלם 21 מיליון דולר לאתר אינטרנט מתחרה

 
 
חדשות  נענע

זאת, כחלק מהסכם פשרה שהושג בין שתי החברות. Go.Com הסכימה לגנוז את הלוגו הקודם והנוכחי של האתר בתמורה להסרת התביעה על הפרת זכויות יוצרים שהוגשה נגדה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנהלת אתר החיפוש GoTo.Com אומרת כי חברת וולט דיסני המפעילה את הפורטל Go.Com הסכימה לשלם לה סכום של 21 מיליון דולר כדי ליישב את הסכסוך שפרץ בין שתי החברות.

מפעילת GoTo.Com תבעה בשנה שעברה את דיסני, בטענה שהלוגו בו השתמשה בעבר בפורטל שלה דומה בדיוק ללוגו השייך לה. הלוגו בו השתמשה דיסני כולל ריבוע בצבע צהוב ועליו עיגול ירוק. הלוגו של GoTo כולל עיגול בצבע ירוק ובתועו המילה GOTO.

כאמור, חילוקי הדעות בין שתי החברות הפכו בשלב מסויים לתביעה משפטית. בעקבות התביעה, החליטה דיסני לשנות את הלוגו שלה וכיום, אתר האינטרנט החדש לא מכיל זכר מהלוגו הקודם. הכולל את המילה GO בצבע ירוק וחץ בצבע צהוב, דומה בדיוק לדימוי המסחרי שלה כפי שבא לידי ביטוי באתר האינטרנט GoTo.Com.

"אנחנו מרוצים מאוד מהדרך בה התנהלו הדברים, מכיוון שכעת אנחנו יכולים להנות מבלעדיות על הלוגו המזהה אותנו", אמר נשיא GoTo.Com, ג`רי ברוור, לסוכנות "רויטרס".

ברוור הוסיף עוד כי תשלום של 21 מיליון דולר, יעניק לחברה "מרווח נשימה" מספיק גדול שיאפשר לה להמשיך ולהתקיים עד שתחל להרוויח כסף.

כחלק מהפשרה ההולכת ומתגבשת בין שתי החברות, דיסני תסכים ככל הנראה להפסיק ולהשתמש גם בתחליף הנוכחי שמצאה ללוגו, ובתמורה תבוטל התביעה כנגד החברה.

"החלטנו שהטוב ביותר בשבילנו הוא להגיע לפשרה ולהתמקד בפיתוחים העתידיים של האתר", נמסר בהודעה שפירסמה דיסני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by