בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס מחשבים חדש ומסוכן מופץ באמצעות הדואר האלקטרוני 

וירוס מחשבים חדש ומסוכן מופץ באמצעות הדואר האלקטרוני

 
 
חדשות נענע 

הוירוס מצורף להודעה המתחזה לבקשת עבודה מאת פונה בשם ג'אנט סימונס. פתיחת קובץ קורות החיים המצורף להודעה מפעיל את הוירוס שמוחק את קבצי המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס מחשבים חדש ומסוכן מופץ החל מאתמול (שישי) באמצעות הדואר האלקטרוני. הוירוס מופץ בהודעת דואר שאליה מצורף קובץ "קורות חיים של ג`אנט סימונס". מי שמנסה לפתוח את הקובץ המצורף מפעיל את הוירוס שמוחק את קבצי המחשב שלו. הוירוס מפיץ עצמו הלאה באמצעות רשימת הכתובות במחשבו של המשתמש.

ניתן לזהות את הוירוס באמצעות שורת הנושא שלו: "Resume -- Janet Simons". ההודעה ממעונת לראש מחלקת המכירות, כביכול מפונה המחפשת עבודה. ההודעה מזמינה את הקורה לפתוח את הקובץ המצורף על מנת לקרוא את קורות החיים של הפונה. קובץ word המצורף מופיע לרוב תחת השמות ``resume.doc`` או " explorer.doc" , אך יכול להופיע גם תחת שמות אחרים.

ניתן לנסות לשחזר את הקבצים שנמחקו בעזרת תוכנת " Undelete". חלק מהמשתמשים שנפגעו לא יוכלו להפעיל מחדש את נמחשב משום שהוירוס מוחק גם את קבצי מערכת ההפעלה של המחשב.

הוירוס, שפוגע במשתמשי תוכנית הדואר של מיקרוסופט, אאוט לוק אקספרס, כבר הצליח לשתק מערכות מחשבים מרכזיות בארצות הברית. מומחי ה-F.B.I ממליצים להשמיד כל הודעת דואר מהסוג הזה עם קבלתה, מבלי לפתוח אותה. החשש הוא כי הוירוס יתפשט בעיקר ביום שני וביום שלישי, אחרי סוף השבוע בארה"ב. מספר חברות אנטי וירוס כבר פיתחו תוכנות שמחסלות את הוירוס החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by