בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולמרט: 'פתיחת הקניון בשבת - פרובוקציה מתוכננת' 

אולמרט: 'פתיחת הקניון בשבת - פרובוקציה מתוכננת'

 
 
חדשות נענע 

אמש נפתח לראשונה בירושלים מיני קניון במרכז העיר בשבת. אהוד אולמרט אומר הבוקר כי פתיחת הקניון פוגעת בסטטוס קוו וכי הוא ייסגר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת המיני-קניון במרכז ירושלים בשבת עברה בשלום אמש, על אף כוונת החרדים בעיר לפתוח ב`מלחמת שבת`. כ150 חרדים הגיעו למקום, צעקו `שאבעס` וניסו לפרוץ לקניון אך כוחות המשטרה שהתכוננו מבעוד מועד הדפו אותם לאחור. החרדים עזבו בסופו של דבר את המקום אבל הבטיחו שישובו בשבוע הבא.

משה אברג`יל שיזם את הפרוייקט החדש, פתח לפני כשנה וחצי את חנות הדראגסטור הראשונה שפועלת בירושלים בשבת ואתמול פתח באופן רשמי גם את המיני-קניון בתצוגת אופנה מתוקשרת.

העיתון `ידיעות אחרונות` מדווח הבוקר כי ראש העיר, אהוד אולמרט, הנחה את היועץ המשפטי של העירייה לפעול לסגירת המקום בטענה שמדובר בפרובוקציה שפוגעת בסטטוס קוו בעיר. לדבריו של דובר עיריית ירושלים עפ"י הסטטוס קוו מותר לפתוח קיוסקים ואילו בקניון רוב החנויות הן חנויות בגדים.

בראיון לגלי צה"ל אמר הבוקר ראש עיריית ירושלים "העניין חורג מכל מסגרת. גם הקניון וגם הדראגסטור ייסגרו ויבוא סוף לעניין. גם בת"א אין חנויות בגדים שפתוחות בשבת. להקים במה במרכז העיר עם דוגמניות בלבוש מינימלי זו פרובוקציה מתוכננת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by