בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחק מונה ליו"ר מפלגת המרכז 

שחק מונה ליו"ר מפלגת המרכז

 
 
חדשות נענע 

בישיבת הסיעה הוחלט עוד כי מועמדיה לתפקידים השונים הם כסדר הרשימה לכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התיירות, אמנון ליפקין שחק, מונה היום (ראשון) אחר הצהרים ליושב ראש מפלגת המרכז במקומו של יצחק מרדכי שהתפטר. סיעת המרכז התכנסה היום כדי להחליט על המשך צעדיה בעקבות התפטרותו של יצחק מרדכי מהממשלה ומראשות המפלגה.

מלבד מינויו של שחק ליושב ראש, החליטה הסיעה כי מועמדיה לתפקידים, המעוגנים בהסכם הקואליציוני, יהיו כסדר הרשימה לכנסת. לפיכך אמנון ליפקין שחק, המשמש כשר התיירות, מועמד לתפקיד שר התחבורה, דן מרידור, המשמש כיושב ראש ועדת החוץ והביטחון, מועמד לתפקיד שר התיירות וחבר הכנסת רוני מילוא מועמד לתפקיד יושב ראש ועדת החוץ והביטחון.

עדיין לא ברור אם מרידור מעוניין בכלל לעזוב את תפקידו כיושב ראש ועדת החוץ והביטחון לטובת תפקיד שר התיירות. מגלי צה"ל נמסר כי מרידור סרב להתייחס לשאלות העיתונאים בצאתו מהישיבה.

על פי ההסכם הקואליציוני, זכאית מפלגת המרכז לשני תיקים, תחבורה ותיירות. לראש הממשלה אין זכות לקבוע מי יהיו השרים מטעמה, ואין לו אפשרות להחזיק בתיק ברשותו. "אם ברק יבקש לשנות את ההסכם הקואליציוני הוא יהיה חייב לעשות זאת תוך הידברות וגם במקרה כזה יהיו למפלגת המרכז דרישות נוספות", אמר אמנון ליפקין שחק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by