בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתנחלים חוסמים את צומת נצרים במחאה על התפוצצות מטען חבלה 

מתנחלים חוסמים את צומת נצרים במחאה על התפוצצות מטען חבלה

 
 
חדשות נענע 

המתנחלים מוחים על מטען החבלה, במשקל של 5 ק"ג, שהתפוצץ אמש בצומת נצרים בזמן שעברה שיירה של כלי רכב צבאיים אולם החיילים הבחינו במטען ומנעו אסון כבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתנחלים מהיישוב נצרים חוסמים הבוקר את צומת נצרים ומונעים מעבר של משאיות פלסטיניות. המתנחלים מוחים על מטען החבלה, במשקל של 5 ק``ג, שהתפוצץ אמש בצומת נצרים בזמן שעברה שיירה של כלי רכב צבאיים. החיילים בשיירה הבחינו במטען ומנעו אסון כבד

אמש (שלישי) סמוך לחצות, עברה שיירה של כלי רכב צבאיים בצומת נצרים, במסגרת ליווי של שני כלי רכב אזרחיים של מתנחלים מהיישוב נצרים. החיילים בשיירה הצבאית הבחינו בניילון פרוס על הכביש, חשדו כי מדובר במטען ונמנעו מלהתקרב אליו וכשהתפוצץ מטען החבלה הגדול לא נפגעו חיילים או אזרחים מהשיירה. כוחות הביטחון העריכו כי גודלו של המטען היה כחמש ק"ג.

בשעות הבוקר חסמו מתנחלים את צומת נצרים במחאה על הדרדרות מצב הביטחון באזור. לטענת המתנחלים מצב הביטחון האישי שלהם מדרדר וחייהם נמצאים בסכנה בדרכם אל היישוב או ביציאה ממנו.

זו התקרית השנייה בתוך שבועיים האחרונים בצומת נצרים. באירועי ה-"נכבה", "יום האסון" הפלסטיני נפגע חייל צה"ל קשה בראשו במהומות הקשות בין כוחות הביטחון הישראליים לתושבים הפלסטינים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by