בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשא ומתן עם |הרשות הפלסטינית ייחודש מחר 

המשא ומתן עם |הרשות הפלסטינית ייחודש מחר

 
 
חדשות נענע 

א-שרק אל-אווסט: ערפאת מוותר על ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשא ומתן הלא רשמי בין ישראל לפלסטינים יתחדש רק מחר (חמישי), משום אבו עלא שוהה כעת בסעודיה, כך מסר אחד מעוזריו. השיחות יתקיימו באזור ולא בשוודיה כמתוכנן. בראש הצוותים עומדים השר שלמה בן עמי ואבו עלא. לקראת השיחות מחר מכנס הערב ערפאת את יועציו להערכת מצב.

ובמסלול מקביל נפגשו היום (רביעי) ביריחו צוותי המשא ומתן בראשותם של עודד ערן וסאיב עריקאת. הצדדים דנו בפעימה השלישית, שחרור האסירים הבטחוניים ופתיחת המעבר הבטוח הצפוני. הפגישה הסתיימה לללא הסכמה בין הצדדים.

ברק ייפגש עם קלינטון בליסבון מחר, ולא בברלין כמתוכנן. השניים ידונו בנסיגה הישראלית מלבנון ובאפשרויות לקידום המשא המתן התקוע בין ישראל לפלסטינים, כולל אפשרות של פסגה ישראלית-פלסטינית-אמריקנית. עם זאת, לנוכח המכשולים האחרונים בתהליך השלום, הנמיך הממשל האמריקני את הציפיות לקראת המפגש.

נשיא מצרים חוסני מובארק הביע את חוסר שביעות רצונו מהתקדמותו האיטית של תהליך השלום. "זה תהליך מאוד מסובך", אמר מובארק בביקורו במדריד, כך מדווחת סוכנות איי.פי, "ישראל צריכה למלא את מה שהוסכם, כדי למנוע תסכול, שכבר הוביל לתוצאות רעות".

היומון הסעודי א-שרק אל-אווסט מדווח שיאסר ערפאת הודיע לאמריקנים שהוא מוותר על ירושלים ועל זכות השיבה של הפליטים הפלסטינים. לפי העיתון, החליט ערפאת להקים את בירת מדינת פלסטין בכפרים אבו דיס ואל עיזריה. כתב העיתון בלונדון מוסר כי האמריקנים העבירו את המסר לישראל.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by