בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רופאים בריטים קוראים לדוגמניות בעלות נתונים נורמליים 

רופאים בריטים קוראים לדוגמניות בעלות נתונים נורמליים

 
 
חדשות נענע 

הרופאים פונים לעולם הזוהר להפסיק להשתמש בדוגמניות "רזות בצורה לא-נורמלית" אשר גורמות לעליה במקרי הפרעות אכילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רופאים בריטים קראו אתמול לעולם האופנה להשתמש בדוגמניות עם נתונים גופניים נורמליים ומציאותיים יותר במקום בדוגמניות "רזות בצורה לא-נורמלית" ואשר תורמות לגידול במספר הנשים הסובלות מהפרעות אכילה.

דו"ח של אגודת הרופאים הבריטית טוען כי הקידום של דוגמניות אותן כינו "רזות כמו מעקה", כמו קייט מוס וג`ודי קיד , יוצר דימוי מעוות של גוף האישה ואשר נשים צעירות מנסות לחקות. לטענת הרופאים, התקשרות מזרזת ומנציחה את הבעיה. "דוגמניות נעשות רזות יותר בתקופה בה נשים נעשות כבדות יותר והפער בין הצורה האידיאלית של גוף האישה לבין המציאות גדול מתמיד", טוען הדו"ח הרפואי, "יש צורך להראות בטלוויזיה ובירחוני האופנה נשים עם תבניות גוף מציאותיות יותר".

הדו"ח טוען כי נשים צעירות מסתכלות על עצמן ביחס לדוגמניות וחושבות שהן שמנות בהשוואה אליהן וקורא לשדרנים ולמפיקים בעולם האופנה להשתמש בדוגמניות בעלות מימדים מציאותיים יותר. הדו"ח גם מציע כי יושם דגש חברתי על תזונה נכונה ובריאות טובה כדי להגביר את המודעות להשפעה שיש לתזונה לקויה ודיאטה חריפה על בריאותן של הנשים הצעירות.

הדו"ח מעריך כי יש בבריטניה 7 מיליון נשים ומיליון גברים הסובלים מהפרעות אכילה שונות. מחלת האנורקסיה פוגעת בשני אחוזים מהנשים בגילאים 15-30 וכי שש עד עשר נשים מתוך 100 הסובלות מאנורקסיה מתות מהמחלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by