בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט לפני פתיחה: צפי למימושי רווחים 

וול סטריט לפני פתיחה: צפי למימושי רווחים

 
 
חדשות ביזנס פורטל

יום של מימושי רווחים, בעיקר בקרב מניות הטכנולוגיה, צפוי לאפיין את המסחר בבורסות המרכזיות של ארה"ב, זאת לאחר עלייה דרמטית בשיעור של %8 שרשם מדד הנאסד"ק אמש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החוזים העתידיים על מדד הנאסד``ק 100 יורדים כעת בכ- 53.5 נקודות לרמה של 3,373.5 נק`, רמה הנמוכה בכ- 50.51 נקודות מערכם הכלכלי שמשקפת פתיחה שלילית בבורסת הנאסד``ק.

החוזים העתידיים על מדד ה- S&P 500 מאבדים מערכם בשעה זו כ- 3.9 נקודות וכעת הם נסחרים ברמה של 1, 423.3 נקודות, רמה הנמוכה בכ- 2.55 נקודות מערכם הכלכלי. מה שמצביע על ירידה בשיעור של כ- %0.2 במדד הדאו עם פתיחה המסחר.

החוזים העתידיים על מדד הדאו ג`ונס נסחרים כעת בירידה של 17 נקודות לרמה של 10,550 נקודות.
ברמת החברות - היום צפויים פקליטיה של ענקית התוכנה, מיקרוסופט להגיש את תגובתם בנוגע לפירוקה. פסיקה בתיק מיקרוספט עשוייה להיקבע ע``י השופט תומס פייפילד, בסוף השבוע.

חברת התקשורת, מוטורולה הודיעה היום כי זכתה בהסכם בשווי של כ- 30 מיליארד דולר לאספקת ציוד עבור חברת פלקסטרוניקס אינטרנשיונל לתקופה של חמש שנים. מניות החברות צפויות להגיב היום על העיסקה במסחר בניו יורק.

חנות הספרים הוירטואלית, פטבריין, הודיעה אמש לאחר סיום המסחר כי היא צופה לדו``חות כספיים נאים ביותר, מדובר בהכנסות בהיקף של כ- 13.5 - 14 מיליון דולר ברבעון הראשון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by