בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חקירת התרסקות :TWA החוקרים ירו טילי סטינגר 

חקירת התרסקות :TWA החוקרים ירו טילי סטינגר

 
 
חדשות נענע 

במטרה לשלול את האפשרות כי אכן מדובר בירי טילים שגרם להתרסקות המטוס. מאז התרסקות המטוס ב- 1996 לא פסקו השמועות על ירי טילים לעבר המטוס למרות הגירסה הרשמית שניצוץ במיכל הדלק הוביל לפיצוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוקרים של הממשל האמריקאי ירו בחודש שעבר טילי קרקע אוויר מסוג סטינגר מחופי פלורידה, בניסיון לשלול את האפשרות שהפיצוץ שגרם להתרסקות מטוס TWA ב-1996, נגרם על ידי טיל סטינגר. כך מדווח היום (חמישי) עיתון הוושינגטון פוסט.

גורמים המקורבים לחקירה מסרו כי החוקרים מנסים לשלול את האפשרות שפסי האש, שנצפו על ידי מספר עדי ראייה, היו בעצם טילים שנורו לעבר המטוס.

העדויות בדבר הבזקי האש עודדו את הפצתן של תיאוריות קונסיפרציה שונות ומשונות. רק בעוד מספר שבועות ינותח המידע מהניסוי במלואו, אך כבר כעת נראה שלא יתגלה שום ממצא שיסתור את הקביעה הראשונית כי לא נורו טילים לעבר המטוס. הבדיקה שהתבצעה ב-1996 קבעה כי הפיצוץ נגרם מניצוץ במיכל הדלק של המטוס.

ב-17 ביולי, מטוס בואינג בטיסה מספר 800 של TWA שעשה דרכו מנמל התעופה ג`י.אף. קיי בניו יורק לפריס התפוצץ 12 דקות לאחר ההמראה והתרסק למימי האוקיינוס האטלנטי. כל 230 הנוסעים ואנשי הצוות במטוס נהרגו עקב הפיצוץ. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by