בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תנ"צ מזרחי מכחיש כי אמר את המיוחס לו על השופט הרטל 

תנ"צ מזרחי מכחיש כי אמר את המיוחס לו על השופט הרטל

 
 
חדשות נענע 

דובר המשטרה הודיע כי תערך בדיקה אך כבר ברור כי לא מזרחי הוא שאמר את הדברים. במשטרה אומרים כי נמרודי הדליף את הקלטת על מנת לפגוע באמינותו של מזרחי שאמור להעיד במשפטו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דובר המשטרה אמר אתמול (חמישי) בערב כי תת ניצב משה מזרחי לא אמר את הדברים המיוחסים לו על השופט הר טל. "מבדיקה שקויימה הערב על ידי גורם מקצועי עולה, כי המשפט שיוחס למזרחי על השופט הרטל לא נאמר על ידו וזאת בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים", אמר הדובר.

כזכור אמש חשף ערוץ 1 קלטת וידאו המתעדת דיון משטרתי פנימי בפרשת נמרודי, שנערך לפני כמה חודשים. בקטע שהוקרן נשמע, לכאורה, מפקד היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (היחב"ל), תת ניצב משה מזרחי, אומר כי "צריך להשמיד את השופט צבי הרטל".

הרטל הוא השופט שהחליט לבטל את צו המשטרה, שאסר על עורך הדין דן אבי יצחק מלקיים קשר עם עופר נמרודי אותו הוא ייצג. המשטרה חשדה כי אבי יצחק משבש מהלכי חקירה.

תנ"צ מזרחי הכחיש שאמר את הדברים המיוחסים לו ואמר כי תמלול הקלטת נעשה בידי גורם מחוץ למשטרה, שאינו מכיר את קולות המשתתפים בדיון וזו הסיבה, לדבריו, שהדברים יוחסו אליו בטעות.

בכירים במשטרה אמרו לגלי צה"ל כי הקלטת הודלפה לערוץ 1 על ידי נמרודי בעיתוי שאינו מקרי: מזרחי צפוי להעיד בעוד כשבוע במשפטו של נמרודע, ולטענת הבכירים הקלטת הופצה כדי לפגום באמינותו. מפכ"ל המשטרה הטיל על סגנו, ניצב סנדו מזור, לבדוק את הקלטת. דובר המשטרה אמר היום (שישי) כי בסיום הבדיקה יוחלט על המשך הטיפול בנושא.

מנהל בתי המשפט, השופט דן ארבל, אמר לקול ישראל כי יש לבדוק היטב את הקלטת בה מושמעים הדברים הקשים כנגד השופט הרטל. "לפני שיוצרים מהומה צריך לבדוק היטב את הדברים", אמר ארבל והוסיף, כי הנהלת בתי המשפט תגיב רק לאחר בירור נוסף.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by